Wróżba od tarota na ten tydzień

Informacje

Dodany: 2017-11-09
Kategoria: Tarot

Wróżba od tarota na ten tydzień

Szczęście Ci sprzyja w każdej sferze życia - wywnioskowywała nasza wróżka. Jeśli chodzi o finanse, sprawa jest prosta- wskutek zbiegu okoliczności poznasz osobę, która pomoże Ci poprawić sytuację finansową. Stanie się to już w najbliższym czasie. Także w innych dziedzinach będziesz mogła liczyć na farta, poukładasz wiele spraw którymi się martwisz. Musisz jednak pamiętać, aby nie zachłysnąć się tym szczęściem. Niestety nie będzie ono trwało wiecznie. Po okresie sprzyjającym może nadejść czas posuchy i problemów, zachowaj w sobie pokorę, aby być na ten czas przygotowana.

Czeka Cię mało przyjemny okres. W finansach najlepiej byłoby po prostu nie podejmować póki co większego ryzyka, tak więc nie zaczynaj nowych inwestycji. Na lepszy czas musisz jeszcze poczekać. Tak więc uzbrój się w cierpliwość, zaciśnij zęby, i staraj się jakoś przeczekać najbliższy okres. Im bardziej będziesz się frustrować obecną sytuacją tym gorzej dla Ciebie, ponieważ i tak nie jesteś w stanie zmienić losu.

Wróżba wykonana kartami tarota - Moc – położenie normalne

Karta oznacza, że Twe powodzenie w finansach zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Tak więc jeśli będziesz starała się zarobić pieniądze, odpowiednio pracowała, wtedy na pewno uda Ci się poprawić swą sytuację. Bądź więc konsekwentna i wytrwała w poszukiwaniu swego szczęścia, a na pewno je znajdziesz. Jeśli jednak zamiast działać, skupisz się na narzekaniu, wtedy nie licz na pozytywne zmiany.

Ostatni czas nie był dla Ciebie najlepszy. Również w finansach nie układa się po Twojej myśli. Jednak najważniejsze jest to, że potrafisz wyciągać odpowiednie wnioski z poprzednich doświadczeń. Już dorosłaś do tego, by zarabiać naprawdę konkretne pieniądze. Najpierw musisz jednak rozliczyć się z przeszłością, przeanalizuj sytuację w których nie udało Ci się zarobić tyle ile się spodziewałaś, wyciągnij wnioski, dzięki temu będziesz miała świeższy umysł.

Czeka Cię miły okres jeśli chodzi o finanse. Wskutek ciężkiej pracy, a także pozytywnego zbiegu okoliczności zaczniesz zarabiać tyle, ile od siebie wymagasz. Tak więc, Twe życie dzięki temu stanie się udane, jednak pamiętaj, aby nie zachłysnąć się tą zmianą. Jeśli staniesz się z tego powodu zarozumiała w stosunku do innych ludzi, czar może szybko prysnąć. Bądź wciąż miła i serdeczna, a zobaczysz, że za szczęściem w finansach pójdą także kolejne sukcesy.

Cały czas popełniasz te same błędy, nie wyciągasz wniosków z poprzednich przeżyć. Ponadto Twe intencje również nie były zawsze szczere, nie zdajesz sobie być może z tego sprawy, ale są pewne osoby, które mają do Ciebie pretensje o pewne sytuacje z przeszłości.

Komentarze: 12


noavatar.png
Weldon 2017-11-18

spoko wpisane

noavatar.png
Wilbur 2017-11-24

az wybornie poczytać

noavatar.png
Martine 2017-11-24

chowasz doskonałego bloga

noavatar.png
Kenny 2017-11-24

zapalił się w wpisika

noavatar.png
Nikki 2017-11-24

wessał się w wpisika

noavatar.png
Delta 2017-11-24

Konkretnie wymyślne

noavatar.png
Cyrus 2017-11-24

możesz zafascynować faktem

noavatar.png
Damien 2017-11-25

lubie twój blog

noavatar.png
Leola 2017-11-25

odjazdowo ułożone

noavatar.png
Rubin 2017-11-25

zamierzasz perfekcyjnego bloga

noavatar.png
Roberto 2017-11-25

uzupełnia do specjalnych

noavatar.png
Tona 2017-11-25

Fajnie się sylabizuje

Top