Pali Ci się grunt pod nogami

Informacje

Dodany: 2017-10-18
Kategoria: Tarot

Pali Ci się grunt pod nogami

Wróżba od tarota: umiarkowanie położenie normalne

Nie wiedzie Ci się ostatnio w życiu. Jeśli pragniesz to zmienić musisz przemyśleć dlaczego tak się dzieje, a następnie podjąć radykalne działania które pomogą Ci zmienić tę sytuację. Nie licz w najbliższym czasie na szansę od losu, jeżeli nie weźmiesz sprawy w swoje ręce będzie coraz gorzej, ewentualnie sytuacja pozostanie bez zmian. Musisz najpierw oczyścić swoją karmę, ponieważ oddziałują na Ciebie klątwy i uroki rzucone przez nieprzychylne osoby. Uwolnisz wtedy uśpione pokłady energii, a wtedy odmienisz złą kartę. W tej chwili nie przyciągasz do siebie właściwych ludzi. Jeśli jednak nad sobą popracujesz zmienisz to.

Wróżba od tarota: Diabeł położenie normalne

Cały czas popełniasz te same błędy, nie wyciągasz wniosków z poprzednich przeżyć. Ponadto Twe intencje również nie były zawsze szczere, nie zdajesz sobie być może z tego sprawy, ale w przeszłości złamałaś serce pewnym osobom. Do tej chwili ciągnie się za Tobą zła energia, która nie pozwala zaznać Ci prawdziwego szczęścia. Musisz starać się uporządkować swoją przeszłość, oczyścić energię, a wtedy uda Ci się odwrócić złą kartę.

Wróżba od tarota: Wieża położenie normalne

Twe życie ostatnio legło w gruzach. Ciągnie się za Tobą zła karma spowodowana urokami rzuconymi przez ludzi źle Ci życzących, powinnaś więc oczyścić swoją energię. Wtedy dopiero, spokojnie krok po kroku się odbudowuj, po pewnym czasie znów odnajdziesz życiowy spokój i harmonię. Pamiętaj że życie również dla Ciebie szykuje miłe niespodzianki.

Wróżba od tarota: Gwiazda położenie normalne

Nie licz na to, że coś zrobi się samo, los w najbliższym czasie będzie wobec Ciebie raczej obojętny, dostaniesz to na co zapracujesz. Musisz koniecznie oczyścić swoją energię, gdyż Twa karma źle na Ciebie oddziałuje- wszystko przez złe moce ludzi którzy są do Ciebie negatywnie nastawieni. Kiedy to zrobisz, po prostu działaj aby Twe życie szło w odpowiednim kierunku.

Wróżba od tarota: Księżyc położenie normalne

Pali Ci się grunt pod nogami. Ostatni czas nie był najlepszy. Trapią Cię smutki i liczne niepokoje. Zebranie się w sobie, odszukanie i wykorzystanie pokładów silnej woli i samozaparcia zrównoważy złe wpływy i pozwoli nieco jaśniej spojrzeć w przyszłość, a w każdym razie trzeźwiej postępować i mocniej stanąć na nogach. Zła karma negatywnie na Ciebie oddziałuje, potrzebne jest oczyszczenie. Kiedy to zrobisz możesz liczyć wróżka na zmianę na lepsze.

Wróżba od tarota: Słońce położenie normalne

W ostatnim czasie Twe życie nie było zbyt udane. Jednak nie popadaj w paranoję. Najlepsze co możesz teraz zrobić, to nabrać dystansu i wyciągnąć właściwe wnioski z poprzednich doświadczeń. Dodatkowo możesz oczyścić swą energię, gdyż posiadasz negatywne podłączenie energetyczne.

Top