Masz bardzo szerokie spojrzenie na świat - możesz zostać wróżką

Informacje

Dodany: 2017-11-08
Kategoria: Tarot

Masz bardzo szerokie spojrzenie na świat - możesz zostać wróżką

Jesteś osobą bardzo zdolną, przyswajanie wiedzy idzie Ci bardzo łatwo. Dlatego też powinieneś iść na studia, jeśli tylko trochę się przyłożysz na pewno je skończysz i to z całkiem niezłym wynikiem. Tak więc studia odpowiednie dla Ciebie to prawo- zobaczysz że będziesz zadowolony z takiego wyboru. Po tych studiach znajdziesz pracę przynoszącą Ci satysfakcję, a także odpowiednie profity.

Jako że nauka nie sprawia Ci większych trudności, musisz iść na studia zaspokajające Twe ambicje. Doskonałym wyborem byłaby medycyna. Nawet jeśli teraz wydaje Ci się , że mógłbyś sobie nie poradzić- jesteś w błędzie. Zobaczyłbyś ze nie taki diabeł straszny jak go malują. Idź na te studia, a Twe życie potoczy się tak jak sobie wymarzyłeś.

Masz bardzo szerokie spojrzenie na świat. Dostrzegasz znacznie więcej, aniżeli przeciętny człowiek. Tak więc kształć się dalej. Kierunki na które chodzi większość ludzi nie są dla

Jesteś osobą ze sporą empatią, tak więc powinieneś iść na studia i to na kierunek, po którym mógłbyś pracować z ludźmi. Może to być psychologia, resocjalizacja. Zobaczysz że praca zdobyta po tych kierunkach dawałaby Ci satysfakcję.

Jesteś osobą inteligentną, nie możesz więc jej marnować. Idź więc na studia. Wybierz kierunek który Cię interesuje. Dobrym wyborem byłoby kulturoznawstwo. Miałbyś tam szansę jeszcze bardziej poszerzyć swoje horyzonty.

Jesteś osobą posiadającą swe twarde zasady, stąpającą mocno po ziemi. Masz swoje zdanie w każdej kwestii. Idź więc na studia na kierunek typu: prawo albo administracja. Będziesz tam miał szansę jeszcze bardziej się rozwinąć, Twe zdolności przywódcze znacznie Ci pomogą.

Posiadasz talent do nauki języków. Nawet jeśli w tej chwili jeszcze tego nie zauważyłeś, to spróbuj posiedzieć chwilę nad jakimś językiem i zobaczysz że uczysz się znacznie szybciej niż inni. Tak więc idź na studia w tym kierunku.

Jako że masz w sobie dar przekonywania i doskonale współpracujesz z ludźmi, powinieneś się dalej uczyć. Idź na kierunek w którym będziesz mógł wykorzystać swoje zdolności. Dobrym wyborem będzie psychologia, po skończeniu tego kierunku będziesz mógł pomagać ludziom, a uwierz doskonale byś sobie z tym poradził. Czytaj więcej na http://instytutezoteryki.pl/

Komentarze: 13


noavatar.png
Clemente 2017-11-18

mistrzowski wpisik

noavatar.png
Maryjane 2017-11-19

trawiłem z zapartym wdechem

noavatar.png
Sammy 2017-11-20

dobrze się przeglądało

noavatar.png
Avery 2017-11-20

kultowym wzorem umieszczane

noavatar.png
Cathern 2017-11-20

bosko się czytało

noavatar.png
Andrew 2017-11-24

potrafisz zaintrygować toposem

noavatar.png
Eddie 2017-11-24

spokojnie się studiowało

noavatar.png
Ruben 2017-11-24

podoba mi się

noavatar.png
Heather 2017-11-25

możesz zainteresować toposem

noavatar.png
Dustin 2017-11-25

dzięki zbyt bajerancką bajeczkę

noavatar.png
Desire 2017-11-25

blog sygnalna kategoria

noavatar.png
Elvis 2017-11-25

dzięki nadmiernie zauważalną przypowieść

noavatar.png
Jenifer 2017-11-25

chowasz pięknego bloga

Top